نشست مسئولان هیئت های مذهبی شهرستان شاهرود در راستای اجلاسیه شهدای شهرستان برگزار شد.

بسیج مداحان استان سمنان: در راستای اجلاسیه شهدای شاهرود برگزار شد؛

به گزارش خبرگزاری بسیج از شاهرود،جلسه مسئولین هیئت های مذهبی شهرستان شاهرود در راستای اجلاسیه شهدای شهرستان در مقر قائمیه گلزار مطهر شهدای شاهرود برگزار شد.

در این جلسه که فرمانده سپاه و مسئولین ستاد پشتیبانی مردمی اجلاسیه و مسئولین هیئت های مذهبی شهرستان حضور داشتند در خصوص حضور هیئت های مذهبی در اجلاسیه و راه اندازی موکب های عزاداری با توجه به مصادف بودن اجلاسیه با شهادت و همچنین ولادت در اجلاسیه شهدا برگزار شد.

فرمانده سپاه شاهرود در این جلسه با اشاره به برنامه های اجلاسیه شهدای شهرستان گفت: این اجلاسیه از اول تا سوم اردیبهشت ماه برگزار و قبل از آن نیز نمایشگاه هایی افتتاح می شود تا در کنار اجلاسیه بتوان به آشنایی جامعه امروز به فرهنگ شهدا کمک کرد.

حمید دامغانی تأکید کرد: ستاد پشتیبانی مردمی اجلاسیه شهدا برای بکارگیری اقشار مختلف این جلسات را برگزار می کند و باید تلاش شود برنامه ها با کمیت و کیفیت برگزار شود.

مسئول کمیته پشتیبانی مردمی اجلاسیه شهدا نیز در این جلسه با تأکید بر استفاده از ظرفیت های همه اقشار جامعه در اجلاسیه گفت: ما از هیئت های مذهبی انتظار داریم که در خصوص راه اندازی موکب های عزاداری در سطح شهرستان و حضور هماهنگ در اجلاسیه تلاش و از پتانسیل هیئت ها در حضور اقشار مردم و به ویژه جوانان در اجلاسیه استفاده کنند.

حمیدرضا کیقبادی مسئول هیئت های مذهبی شهرستان شاهرود نیز در این جلسه با تأکید بر همراهی و همکاری هیئت های مذهبی در خصوص اجلاسیه شهدا گفت: ما تلاش داریم از تمام ظرفیت های خود در این خصوص استفاده و باید در این زمینه بتوان تعامل بیشتری انجام شود.

در این جلسه مسئولان هیئت های مذهبی به ارائه نظرات و پیشنهادات خود پرداختند.

خبرهای تازه