بسیج مداحان استان سمنان

دیدارجمعی از مداحان وشاعران آئینی با نماینده ولی فقیه در استان+تصویر

بسیج مداحان استان سمنان: دیدارجمعی از مداحان اهل بیت(ع)و شاعران آئینی استان در آستانه ولادت امام علی (ع) با حجت الا سلام والمسلمین سید محمد شاهچراغی نماینده ولی فقیه در استان.

به گزارش خبرنگار بسیج مداحان استان سمنان: صبح روز چهارشنبه 1394/02/09  جمعی از مداحان اهل بیت(ع) و شاعران آئینی استان در آستانه ولادت امام علی (ع) با حجت الا سلام والمسلمین سید محمد شاهچراغی  نماینده ولی فقیه در استان دیدار کردند.

این دیدار طبق روال سال های گذشته، به مناسبت حلول ماه رجب و گرامیداشت سالروز مولود کعبه امام علی (ع)در دفتر نماینده ولی فقیه در استان بر گزار شد.

حجت الا سلام والمسلمین سید محمد شاهچراغی  نماینده ولی فقیه در استان در این جلسه ضمن گرامیداشت یاد مرحوم آهی پیر غلام اهل بیت(ع) نکاتی را به مداحان استان متذکر شدند:

<< با توجه به بر گزاری جلسات و مراسمات خانگی در گذشته و بار معنوی این جلسات لذا تاکید می کنم جلسات خانگی را ترک نکرده وهچون گذشته این امر مثبت را ادامه دهید>> ،

 ایشان همچنین اشاره ای به سخنان مقام معظم رهبری در جمع مداحان نمود وافزودند:

<<لزوم ترویج معارف دین و سبک زندگی اسلامی و سوق دادن مخاطبان برای عمل به مسئولیتهای بزرگ این دوران وهمچنین پرهیز از انحراف و خرافه گرایی>> از جمله عوامل کلیدی ومهم است که مداحان باید بدان توجه نمایند.

در ادامه مداحان وشاعران حاضر در جلسه در حضور  حجت الا سلام والمسلمین  شاهچراغی به شعر خوانی در وصف امام علی (ع)پرداختند.

  

شعر خوانی شاعر آئینی و مداح اهل بیت(ع) ایمان کریمی  عضو انجمن شاعران آئینی سازمان بسیج مداحان استان سمنان.

 

 

 

عکس مداحان با نماینده ولی فقیه در استان

    

خبرهای تازه