با حضور فرمانده سپاه ناحیه سمنان ومسئول بسیج مداحان استان سمنان:

دیدارو تجلیل ازمداح اهل بیت (ع)حاج سید عباس تقوی درشهرستان سمنان+تصویر

بسیج مداحان استان سمنان:مهدی سعدی مسئول بسیج مداحان استان سمنان از مداح اهل بیت (ع) حاج سید عباس تقوی درشهرستان سمنان دیدارو از وی به پاس خدمات در کانون بسیج مداحان شهرستان سمنان تجلیل نمود.

بسیج مداحان استان سمنان:مهدی سعدی مسئول بسیج مداحان استان سمنان از مداح اهل بیت (ع) حاج سید عباس تقوی درشهرستان سمنان دیدار و از وی به پاس خدمات در کانون بسیج مداحان شهرستان سمنان تجلیل نمود.

به گزارش خبرنگار بسیج مداحان استان سمنان:مهدی سعدی مسئول بسیج مداحان استان سمنان به همراه فرمانده سپاه ناحیه سمنان با مداح اهل بیت(ع) حاج سید عباس تقوی دیدار نمودند..

مسئول بسیج مداحان استان بابیان این که  مداحان اهل بیت (ع) ستایشگران اهل بیت (ع) هستند ، افزود: مداحی یک عشق به آل الله است مداحان قدیمی که بعنوان مداحان مخلص نقش به سزایی در زمینه انتقال صحیح فرهنگ عاشورا وفرهنگ اهل بیت (ع)دارند که باید از این ذخیره های ارزشمند برای آموزش به جوانان ورود کرده به عرصه مداحی، استفاده نمود..

 حاج سید عباس تقوی مداح  اهل بیت(ع) ضمن تقدر و تشکر از بسیج مداحان گفت:بنده 53 سال دارم که سال های متمادی در عرصه مداحی فعالیت میکنم ، مداحی یک هنر ذوقی است لذا هرکس که وارد این عرصه مقدس می شود باید انگیزه لازم را در این زمینه دارا باشد.همچنین وی در زمینه بسیج گفت: ما خود را سرباز ولایت می دانیم وهر کجا مقام معظم رهبری دستور فرمایند در همانجا ورود پیدا خواهیم کرد،لذا ما در خدمت بسیج بوده وهستیم ،واین از افتخارات ما خواهد بود.

در ادامه عسگر مجیدی فرمانده سپاه ناحیه سمنان اظهار کرد:با توجه به برنامه های اجرا شده توسط کانون بسیج مداحان شهرستان سمنان به مدیریت برادر تقوی  انگیزه ی تازه ای در جوانان علاقمند عرصه مداحی در شهرستان ایجاد شده که این خود نشان دهنده کار ارزشمند ایشان در کانون بسیج مداحان می باشد.

در ادامه این جلسه هدیه ای به همراه لوح تقدیر به این مداح بزر گوار اهدا گردید.

خبرهای تازه